Modulárne betónové pivnice s horným vchodom

Hľadáte pivničný priestor, ktorý ponúka spoľahlivé skladovanie s pohodlným prístupom? Tu sa vaše hľadanie končí! Naše modulárne pivnice s prístupom zhora sú dokonalým riešením, ktoré vám umožní efektívne a prakticky využiť potenciál nevyužitého priestoru pod vaším domom.

Aké sú konkrétne výhody našich modulárnych pivníc? Sú to moderné a funkčné stavby, ktoré v sebe spájajú praktickosť, odolnosť a estetický vzhľad. Použitím vysokokvalitného vibrovaného vodotesného železobetónu zabezpečujeme, aby pivnice odolali tlaku spodnej vody a mrazu. To znamená, že váš majetok bude v bezpečí a chránený pred poveternostnými vplyvmi.

modularna-betonova-pivnica-horny-vchod
modularna-betonova-pivnica-horny-vchod-v1

Prečo by ste mali uprednostniť naše betónové pivnice? Tu je niekoľko dôvodov:

  • Kvalita a trvanlivosť: používame len prvotriedne materiály a dodržiavame prísne kritériá. Naše pivnice sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky a vyžadovali minimálnu údržbu.
  • Rýchle dodanie: Na miesto dorazí a bude nainštalovaná do troch dní od vašej objednávky. Ušetríte čas a budete môcť okamžite využívať svoj nový priestranný skladovací priestor.
  • Jednoduchá inštalácia: Nemusíte sa zaoberať zložitou konštrukciou ani hľadať stavebný tím. O všetky detaily sa postaráme my.
  • Všestranné využitie: Naše modulárne betónové pivnice s horným vstupom sú vhodné pre rôzne typy stavieb. Či už ide o rodinný dom, farmu, vinárstvo alebo malú výrobnú prevádzku, poskytujú dostatok priestoru na uskladnenie a skladovanie rôznych predmetov.

 

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte. Môžete si pozrieť aj náš sortiment príslušenstva pre betónové pivnice.

Ceny modulárnych pivníc s horným vchodom

Akú veľkosť betónovej pivnice vybrať?

Výber ideálnej veľkosti pivnice je základným krokom k zabezpečeniu optimálneho využitia a dlhodobej spokojnosti. Ako môžete odhadnúť, aká veľkosť bude najlepšia pre vaše potreby a priestor? A aký vplyv môže mať konkrétny typ pivnice na vaše rozhodovanie? Prečítajte si náš podrobný článok o výbere správnej veľkosti betónovej pivnice, kde ponúkame detailný pohľad na všetky aspekty, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere.

 

Často kladené otázky

Prefabrikované modulárne betónové pivnice s horným vchodom majú niekoľko výhod. Po prvé, ich montáž je rýchla a jednoduchá, čo šetrí čas a náklady na stavebné práce. Okrem toho poskytujú vynikajúcu izoláciu a odolnosť voči poveternostným vplyvom, čím zabezpečujú ochranu pred vlhkosťou a záplavami. Tieto pivnice sú tiež priestranné a poskytujú dostatok priestoru na skladovanie a iné využitie. Okrem toho sú modulárne konštrukcie prispôsobiteľné a možno ich podľa potreby ľahko rozšíriť alebo premiestniť.

Životnosť prefabrikovaných modulárnych betónových pivníc s horným vstupom je zvyčajne veľmi dlhá. Tieto pivnice sú vyrobené z pevného betónu a majú odolnú konštrukciu, ktorá odoláva deformáciám a poškodeniu. Správne navrhnutá a udržiavaná pivnica môže vydržať desiatky rokov bez výrazného opotrebovania. Je dôležité poznamenať, že životnosť pivnice môže byť ovplyvnená kvalitou materiálov, klimatickými podmienkami a správnou inštaláciou. Životnosť montovaného suterénu môže predĺžiť aj pravidelná údržba a ochranné nátery.

Maximálna nosnosť prefabrikovaných modulárnych betónových pivníc s horným vstupom závisí od ich konkrétnej konštrukcie a veľkosti. Vo všeobecnosti sú tieto pivnice navrhnuté tak, aby vydržali bežné zaťaženie pri skladovaní a všeobecnom používaní. Štandardné prefabrikované moduly majú zvyčajne nosnosť od 1 000 kg/m² do 2 000 kg/m². Je však dôležité poradiť sa s odborníkmi a dodávateľom, ktorí môžu poskytnúť presnejšie informácie o nosnosti konkrétneho typu pivnice a navrhnúť vhodné riešenie pre konkrétne potreby.

Príprava terénu na inštaláciu prefabrikovanej modulovej betónovej pivnice s horným vchodom zahŕňa niekoľko krokov. Najprv je potrebné skontrolovať stabilitu pôdy, aby sa zabezpečilo, že je dostatočne pevná na to, aby pivnicu uniesla. Potom sa vykoná výkop na umiestnenie pivnice a vytvorenie rovného a pevného základu. Je dôležité odstrániť všetky prekážky, ako sú kamene alebo korene stromov. Ďalším krokom je vytvorenie vhodnej drenáže, aby sa zabránilo stekaniu vody a jej hromadeniu v okolí pivnice. Presný postup prípravy pôdy môže závisieť od konkrétneho miesta a podmienok, preto je vždy vhodné poradiť sa s odborným dodávateľom.

Izolácia je kľúčovým faktorom pri výbere prefabrikovaných modulárnych betónových pivníc s horným vchodom. Existuje niekoľko možností izolácie, ktoré možno použiť v týchto pivniciach. Jednou z bežných metód je aplikácia izolačných panelov alebo dosiek na steny a strop pivnice. Tieto panely majú vynikajúce izolačné vlastnosti a pomáhajú udržiavať stálu teplotu vo vnútri pivnice. Ďalšou možnosťou je použitie izolačných materiálov, ako je napríklad penový polystyrén, ktorý sa aplikuje do dutín a medzivrstiev stien a stropu pivnice. Správna izolácia pomáha minimalizovať tepelné straty, eliminovať vlhkosť a zabezpečiť lepší komfort a energetickú účinnosť.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie