Modulárne betónové pivnice s horným vchodom

Hľadáte pivničný priestor, ktorý ponúka spoľahlivé skladovanie s pohodlným prístupom? Tu sa vaše hľadanie končí! Naše modulárne pivnice s prístupom zhora sú dokonalým riešením, ktoré vám umožní efektívne a prakticky využiť potenciál nevyužitého priestoru pod vaším domom.

Aké sú konkrétne výhody našich modulárnych pivníc? Sú to moderné a funkčné stavby, ktoré v sebe spájajú praktickosť, odolnosť a estetický vzhľad. Použitím vysokokvalitného vibrovaného vodotesného železobetónu zabezpečujeme, aby pivnice odolali tlaku spodnej vody a mrazu. To znamená, že váš majetok bude v bezpečí a chránený pred poveternostnými vplyvmi.

modularna-betonova-pivnica-horny-vchod
modularna-betonova-pivnica-horny-vchod-v1

Prečo by ste mali uprednostniť naše betónové pivnice? Tu je niekoľko dôvodov:

  • Kvalita a trvanlivosť: používame len prvotriedne materiály a dodržiavame prísne kritériá. Naše pivnice sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky a vyžadovali minimálnu údržbu.
  • Rýchle dodanie: Na miesto dorazí a bude nainštalovaná do troch dní od vašej objednávky. Ušetríte čas a budete môcť okamžite využívať svoj nový priestranný skladovací priestor.
  • Jednoduchá inštalácia: Nemusíte sa zaoberať zložitou konštrukciou ani hľadať stavebný tím. O všetky detaily sa postaráme my.
  • Všestranné využitie: Naše modulárne betónové pivnice s horným vstupom sú vhodné pre rôzne typy stavieb. Či už ide o rodinný dom, farmu, vinárstvo alebo malú výrobnú prevádzku, poskytujú dostatok priestoru na uskladnenie a skladovanie rôznych predmetov.

 

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte. Môžete si pozrieť aj náš sortiment príslušenstva pre betónové pivnice.

Ceny modulárnych pivníc s horným vchodom

Akú veľkosť betónovej pivnice vybrať?

Výber ideálnej veľkosti pivnice je základným krokom k zabezpečeniu optimálneho využitia a dlhodobej spokojnosti. Ako môžete odhadnúť, aká veľkosť bude najlepšia pre vaše potreby a priestor? A aký vplyv môže mať konkrétny typ pivnice na vaše rozhodovanie? Prečítajte si náš podrobný článok o výbere správnej veľkosti betónovej pivnice, kde ponúkame detailný pohľad na všetky aspekty, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere.

 

Často kladené otázky

Prefabrikované modulárne betónové pivnice s horným vchodom majú niekoľko výhod. Po prvé, ich montáž je rýchla a jednoduchá, čo šetrí čas a náklady na stavebné práce. Okrem toho poskytujú vynikajúcu izoláciu a odolnosť voči poveternostným vplyvom, čím zabezpečujú ochranu pred vlhkosťou a záplavami. Tieto pivnice sú tiež priestranné a poskytujú dostatok priestoru na skladovanie a iné využitie. Okrem toho sú modulárne konštrukcie prispôsobiteľné a možno ich podľa potreby ľahko rozšíriť alebo premiestniť.

Životnosť prefabrikovaných modulárnych betónových pivníc s horným vstupom je zvyčajne veľmi dlhá. Tieto pivnice sú vyrobené z pevného betónu a majú odolnú konštrukciu, ktorá odoláva deformáciám a poškodeniu. Správne navrhnutá a udržiavaná pivnica môže vydržať desiatky rokov bez výrazného opotrebovania. Je dôležité poznamenať, že životnosť pivnice môže byť ovplyvnená kvalitou materiálov, klimatickými podmienkami a správnou inštaláciou. Životnosť montovaného suterénu môže predĺžiť aj pravidelná údržba a ochranné nátery.

Maximálna nosnosť prefabrikovaných modulárnych betónových pivníc s horným vstupom závisí od ich konkrétnej konštrukcie a veľkosti. Vo všeobecnosti sú tieto pivnice navrhnuté tak, aby vydržali bežné zaťaženie pri skladovaní a všeobecnom používaní. Štandardné prefabrikované moduly majú zvyčajne nosnosť od 1 000 kg/m² do 2 000 kg/m². Je však dôležité poradiť sa s odborníkmi a dodávateľom, ktorí môžu poskytnúť presnejšie informácie o nosnosti konkrétneho typu pivnice a navrhnúť vhodné riešenie pre konkrétne potreby.

Príprava terénu na inštaláciu prefabrikovanej modulovej betónovej pivnice s horným vchodom zahŕňa niekoľko krokov. Najprv je potrebné skontrolovať stabilitu pôdy, aby sa zabezpečilo, že je dostatočne pevná na to, aby pivnicu uniesla. Potom sa vykoná výkop na umiestnenie pivnice a vytvorenie rovného a pevného základu. Je dôležité odstrániť všetky prekážky, ako sú kamene alebo korene stromov. Ďalším krokom je vytvorenie vhodnej drenáže, aby sa zabránilo stekaniu vody a jej hromadeniu v okolí pivnice. Presný postup prípravy pôdy môže závisieť od konkrétneho miesta a podmienok, preto je vždy vhodné poradiť sa s odborným dodávateľom.

Izolácia je kľúčovým faktorom pri výbere prefabrikovaných modulárnych betónových pivníc s horným vchodom. Existuje niekoľko možností izolácie, ktoré možno použiť v týchto pivniciach. Jednou z bežných metód je aplikácia izolačných panelov alebo dosiek na steny a strop pivnice. Tieto panely majú vynikajúce izolačné vlastnosti a pomáhajú udržiavať stálu teplotu vo vnútri pivnice. Ďalšou možnosťou je použitie izolačných materiálov, ako je napríklad penový polystyrén, ktorý sa aplikuje do dutín a medzivrstiev stien a stropu pivnice. Správna izolácia pomáha minimalizovať tepelné straty, eliminovať vlhkosť a zabezpečiť lepší komfort a energetickú účinnosť.

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu pivnice už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie