Dvojkomorová betónová žumpa 9 m3

Dvojkomorová betónová žumpa s objemom 9 m3 je špičkovým produktom pre tých, ktorí potrebujú robustné a spoľahlivé riešenie na čistenie odpadových vôd. S jej pomocou získate istotu a kvalitu v jednom.

Kedy a prečo zvoliť objem 9 m3

Pokiaľ vaša domácnosť či malý podnik počíta s 5-6 osobami alebo zamestnancami, dvojkomorová betónová nádrž s objemom 9 m3 je pre vás tou pravou voľbou.

Táto nádrž bola navrhnutá s dôrazom na vysokú efektivitu a odolnosť, čo z nej robí ideálne riešenie pre stredne veľké až väčšie objekty. Jej dvojkomorová štruktúra zaisťuje maximálnu účinnosť v procese čistenia odpadových vôd, čím napomáha ochrane životného prostredia a zaisťuje dodržanie všetkých predpisov.

Betón, z ktorého je nádržka vyrobená, garantuje dlhú životnosť a odolnosť voči všetkým vonkajším vplyvom, a to aj pri intenzívnom využívaní. Navyše je nádržka navrhnutá tak, aby bola ľahko prístupná pre pravidelné kontroly a údržbu, čo umožňuje jej bezproblémovú a dlhodobú prevádzku.

Naše žumpy sú pevné

Nepriepustnosť a pevnosť nádrží potvrdzujú certifikáty PZH a CE, ktoré držíme. Naše žumpy vyvážame do celej Európskej únie.

dvojkomorova-betonova-nadrz-9m3
Dĺžka:3,00 m
Šírka:2,40 m
Výška:1,50 m
Montáž a doprava – ZADARMO
Dĺžka:3,50 m
Šírka:2,90 m
Výška:2,25 m
Cena (bez DPH) – 1 150 €

Akú veľkosť žumpy vybrať?

Na výpočet ideálnej veľkosti Vašej nádrže môžete využiť náš overený vzorec: V = S x O x i

  • V reprezentuje objem nádrže, ktorý potrebujete.
  • S značí spotrebu vody na osobu za deň. Môžete použiť buď štandardnú hodnotu 150L, alebo sa pozrieť na svoju historickú spotrebu a využiť túto hodnotu pre presnejší výsledok. Pre porovnanie, priemerná spotreba vody v domácnosti podľa STN normy je 88L na osobu a deň.
  • O je počet osôb žijúcich v domácnosti. Tento údaj by mal odrážať skutočný počet ľudí, ktorí ju budú pravidelne využívať.
  • i reprezentuje interval vývozu nádrže v dňoch. Optimálne hodnoty sa pohybujú v rozmedzí 14 až 30 dní, čo znamená, že by nádržka mala byť vyvezená približne raz za dva týždne až raz mesačne.

 

Pre zaistenie efektivity a ekonomickosti dopravy je dôležité vziať do úvahy aj objem fekálneho vozidla. Aby vozidlo nevozilo poloprázdny fekál, čo by viedlo k zbytočným nákladom, odporúčame navrhovať veľkosť nádrže tak, aby zodpovedala približne jednému alebo dvom objemom fekálneho vozidla.

S týmto vzorcom a pokynmi by ste mali byť schopní ľahko a efektívne určiť optimálnu veľkosť Vašej nádrže, a tým ušetriť nielen peniaze, ale aj problémy spojené s preplnenou nádržou alebo neefektívnou dopravou.

Ak nemáte istotu, aký objem nádrže je pre vašu domácnosť alebo firmu ideálny, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci Vám radi poskytnú profesionálne poradenstvo a pomôžu s výberom vhodnej veľkosti nádrže presne podľa vašich potrieb a špecifikácií.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie