Betónové žumpy viackomorové

Viackomorové betónové žumpy sú nádrže určené pre veľké budovy. Sú vynikajúcim riešením pre rodinné domy, priemyselné závody alebo nákupné centrá. Kvalitné materiály, solídne spracovanie a schopnosť prispôsobiť zostavu individuálnym potrebám je zárukou uspokojenie aj tých najvyšších potrieb.

 

Ako skúsený výrobca širokého sortimentu z betónu môžeme ponúknuť zákazníkom atraktívnu cenu a inštaláciu zadarmo.

 

Ku každej objednávke pripájame úplnú dokumentáciu a kópie, potvrdzujeme technické schválenia, certifikáty a osvedčenia, ktoré sme získali.

Dokumenty vám odovzdá vodič pri dodávke vašej nádrže.

betonove-nadrze-spojene-vedla-seba

Technické vlastnosti viackomorových žump

Viackomorové žumpy, ktoré ponúkame, pozostávajú z niekoľkých jednokomorových tankov zapojených do série. Osobne dohliadame na výrobné procesy, aby sme zákazníkom zaistili trvale vysokú kvalitu našich produktov. Pre výrobu viackomorových septikov používame betón s vhodnou štruktúrou – musí byť tvrdý a silný. Vnútro nádrže je utesnený penou a pre konštrukciu používame rebrovanou oceľ. Vďaka tomu sa naše výrobky sa vyznačujú vynikajúcou trvanlivosťou, čo ocenia zákazníci z celej SR a ďalších krajín Európskej únie.

Betón betón triedy B-25 až B-40
betón B-30 W8 betón, dvojitá vrstva IZOLBETU
Prevedenie Dvojitá vibrácia, 20 dní starnutie
Dokumentácia Sme držiteľmi certifikátu EÚ (CE)
Doprava Lacná kombinovaná doprava, 1-3 pracovné dni
Kontakt Objednávky prijímame 7 dní v týždni

Máte otázky? Kontaktujte nás! Odporúčame tiež, aby ste využili skúseností našich zamestnancov pri výbere kanalizačného systému pre vašu konkrétnu dopyt.

Na všetky viackomorové betónové septiky poskytujeme 5-ročnú záruku!

Viackomorové nádrže spojené vedľa seba

Ceny nádrží

Podrobné rozmery

Viackomorové betónové nádrže skladané na seba

Ceny nádrží

Podrobné rozmery

 

Často kladené otázky

Viackomorové betónové žumpy sú v podstate skladovacie nádrže, ktoré sa používajú na skladovanie a zhromažďovanie odpadovej vody, dažďovej vody alebo iných kvapalín, kde je potrebné skladovať veľké množstvo kvapalín. Viackomorové žumpy majú niekoľko oddelených priestorov, tzv. komôr, ktoré umožňujú oddeliť od seba rôzne druhy odpadových vôd, čím sa zvyšuje účinnosť čistenia.

  • Zvážte množstvo odpadu, ktoré bude jímka obsahovať – Pred kúpou betónovej jímky zvážte množstvo odpadu, ktoré plánujete do jímky umiestniť. To vám pomôže určiť, akú veľkú jímku potrebujete.
  • Zvážte rozmery priestoru, ktorý je k dispozícii na inštaláciu žumpy – pri výbere betónovej žumpy musíte zvážiť rozmery priestoru, ktorý je k dispozícii na inštaláciu žumpy.
  • Zvážte svoje budúce potreby – je dôležité zvážiť svoje budúce plány, aby ste si nevybrali príliš malú žumpu pre svoje potreby.

Betónové viackomorové nádrže majú oproti iným typom skladovacích nádrží mnoho výhod. Sú veľmi odolné voči tlaku a chemikáliám, čo znamená, že sú schopné odolať nárazom a nebezpečným látkam, čo zvyšuje ich životnosť. Betónové nádrže majú tiež vysokú kapacitu a môžu sa vyrábať v rôznych veľkostiach podľa potrieb zákazníka.

Viackomorové betónové septiky sa skladajú z niekoľkých jednokomorových nádrží, ktoré sú zapojené do série. Na výrobu sa používa betón triedy B-25 až B-40 s vhodnou štruktúrou, vnútro nádrže je utesnené penou a konštrukcia obsahuje rebrovanú oceľ. Všetky výrobky majú 5-ročnú záruku.

Doprava sa uskutočňuje cenovo výhodnou kombinovanou dopravou do 1 až 3 pracovných dní. Ponúkame niekoľko veľkostí betónových viackomorových septikov s objemom od 8000 do 28000 litrov, s rozmermi od 400x250x110 do 480x400x215 cm. Ceny sa dohodnú telefonicky alebo e-mailom.

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie