Protipožiarne nádrže

Nádrže pre protipožiarnu ochranu

Betónové nádrže, ktoré ponúkame, sú tiež skvelé ako protipožiarne nádrže. Toto riešenie umožňuje skladovanie vody potrebnej na uhasenie možného požiaru. Používajú sa hlavne na miestach, kde nie je rýchly prístup k hasiace vode. Máme širokú škálu kapacít, takže si každý môže vybrať model prispôsobený dostupnému priestoru a individuálnym potrebám. Kombináciou tucta alebo dokonca niekoľkých desiatok nádrží je možné skladovať aj niekoľko stoviek m3 vody. Okrem výroby ponúkame tiež dopravu a montáž zdarma. Za každú zakúpenú nádrž na protipožiarnu ochranu pripájame dokumentáciu potvrdzujúcu technické povolenie a certifikáciu.

Požiarne nádrže na betón PABLOX

Protipožiarne nádrže dostupné v našej ponuke sú výrobky vynikajúcej kvality. Našou prioritou je ich tesnosť, a preto sme dosiahli kvalitných materiálov a moderných technológií, neustále využívame svoje vlastné znalosti a mnohoročné skúsenosti. Konštrukcia z betónu a rebrované ocele B20 a B40 zaručuje dlhú životnosť. Steny s hrúbkou 10 cm sme pokryli tesniacou hmotou a zmesou asfaltového kaučuku. Počas výroby sme kontrolovali každú fázu a starali sa o každý, aj ten najmenší detail. Výsledkom sú spoľahlivé, trvanlivé, vodotesné výrobky, ktoré výborne plní svoju funkciu po mnoho rokov.

Zoznámte sa s našou ponukou. Máte otázky? Kontaktujte nás! Zaručujeme nielen kvalitné betónové nádrže, ale aj profesionálny prístup v každej fáze spolupráce.