Betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom

Hľadáte spoľahlivú a odolnú pivnicu? Už nemusíte hľadať ďalej! Naše betónové pivnice sú dokonalým riešením pre vaše potreby bezpečného a priestranného skladu pod vaším domom.

Ale čo presne je betónová pivnica? Tento moderný a funkčný koncept spája praktickosť s estetikou. Naše pivnice sú vyrobené z kvalitného vibrovaného vodotesného železobetónu, ktorý je známy svojou odolnosťou voči tlaku spodnej vody a mrazu. Môžete si byť absolútne istí, že vaša nehnuteľnosť bude v bezpečí a chránená pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Náš sortiment zahŕňa aj príslušenstvo pre betónové pivnice.

Postaráme sa o dopravu

A najlepšie na tom je, že ju nemusíte stavať sami – o prepravu a montáž sa postaráme my pomocou mobilného žeriavu. Vaša pivnica bude pripravená na použitie do 3 dní od objednania, stačí nás kontaktovať.

Naše betónové pivnice sú lacné

Ako môžeme zabezpečiť vysokú kvalitu a dobrú cenu?

  • sme priamy výrobca a špecializujeme sa na betónové pivnice
  • vyrábame už viac ako 20 rokov a vyvážame do celej Európskej únie
  • vďaka objemu výroby ušetríme veľa nákladov a môžeme našim zákazníkom ponúknuť dobrú cenu
betonove-pivnce-s-bocnym-vchodom

Premýšľate, prečo by ste si mali vybrať náš sortiment betónových pivníc? Tu je niekoľko faktorov, ktoré vás presvedčia, aby ste sa stali našimi spokojnými zákazníkmi:

  • Špičková kvalita a pevnosť: Naše betónové pivnice sú vyrobené z prvotriednych materiálov a spĺňajú prísne normy pre ich použitie ako septiky a sudy. Môžete sa spoľahnúť na ich vynikajúcu kvalitu a odolnosť.
  • Rýchle dodanie: Na svoju pivnicu nemusíte dlho čakať. Dodáme a nainštalujeme ju do 3 dní od objednania. Ušetríte čas a budete môcť svoj nový úložný priestor využívať okamžite.
  • Jednoduchá inštalácia: Nemusíte sa obávať zložitej výstavby ani hľadania stavebnej čaty. O to všetko sa postaráme za vás.
  • Široké možnosti použitia: Betónové klenbové pivnice sú vhodné nielen pre rodinné domy, ale aj pre farmy, vinice a malých výrobcov. Poskytujú dostatok priestoru na rôzne formy skladovania a uskladnenia.

 

Môžete si pozrieť aj naše betónové pivnice s horným vchodom. Tieto alternatívy ponúkajú rovnaké výhody, ale s prístupom zhora. Je to skvelá možnosť, ak uprednostňujete iné usporiadanie alebo ak vám lepšie vyhovuje prístup zhora. Naši skúsení odborníci sú pripravení pomôcť vám vybrať najlepšie riešenie pre vaše individuálne potreby.

Ceny betónových pivníc s plochou strechou a bočným vchodom

Akú veľkosť betónovej pivnice vybrať?

Výber ideálnej veľkosti pivnice je základným krokom k zabezpečeniu optimálneho využitia a dlhodobej spokojnosti. Ako môžete odhadnúť, aká veľkosť bude najlepšia pre vaše potreby a priestor? A aký vplyv môže mať konkrétny typ pivnice na vaše rozhodovanie? Prečítajte si náš podrobný článok o výbere správnej veľkosti betónovej pivnice, kde ponúkame detailný pohľad na všetky aspekty, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere.

Možné konfigurácie

Podrobné rozmery pivníc

 

Často kladené otázky

Betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom majú niekoľko výhod. Po prvé, plochá strecha poskytuje ďalší úžitkový priestor, ktorý môže slúžiť ako terasa, záhrada alebo dokonca parkovisko. Ďalej bočný vchod umožňuje jednoduchý prístup bez nutnosti kopania vstupnej jamy. Betónové pivnice sú tiež odolné voči poveternostným vplyvom a majú vynikajúce izolačné vlastnosti, čo pomáha udržiavať stabilnú teplotu vo vnútri. Okrem toho je betónová konštrukcia pevná a odolná voči vlhkosti, čo zaručuje bezpečné uloženie vášho majetku.

Náklady na betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom sa môžu líšiť v závislosti od rôznych faktorov. Medzi tieto faktory patrí veľkosť suterénu, zložitosť stavby, požadované vybavenie a geografická poloha. Vo všeobecnosti sú betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom často cenovo výhodnou možnosťou v porovnaní s inými typmi pivníc. Ich pevná konštrukcia a dlhá životnosť časom znižujú náklady na údržbu a opravy.

Betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom možno prispôsobiť rôznym potrebám a preferenciám majiteľa. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a konfigurácií pivníc v súlade s vašimi požiadavkami na úložný priestor. Ďalej si môžete prispôsobiť interiér pivnice pomocou políc, regálov a závesných systémov na optimálnu organizáciu. Pokiaľ ide o vzhľad, môžete si vybrať rôzne povrchové úpravy a farby, ktoré budú zodpovedať vášmu štýlu. Kvalifikovaní stavitelia a dizajnéri vám pomôžu vybrať najlepšie možnosti prispôsobenia suterénu.

Montáž betónových pivníc s plochou strechou a bočným vchodom prebieha zvyčajne v niekoľkých krokoch. Najprv sa pripraví terén a vykopú sa jamy pre pivnicu. Potom sa vytvorí betónový základ a základné steny pivnice. Keď je rám stavby na mieste, vykoná sa izolácia a hydroizolácia, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti. Potom sa nainštalujú bočné vchody a strešné konštrukcie. Nakoniec sa vykonajú posledné úpravy interiéru pivnice a pripojenie potrebného vybavenia, ako sú elektrické a vodovodné prípojky. Je dôležité, aby inštaláciu vykonali odborníci, ktorí majú skúsenosti s betónovými konštrukciami.

Betónové pivnice s plochou strechou a bočnými vchodmi majú široké spektrum vhodných aplikácií. Môžete ich využiť ako úložný priestor pre záhradné náradie, sezónne vybavenie alebo domáce spotrebiče. Pivnice s plochou strechou sa dajú využiť aj ako terasa alebo záhrada, kde si môžete vychutnať vonkajšie posedenie alebo pestovať rastliny. Vďaka robustnej konštrukcii a výbornej izolácii môžu slúžiť ako úložný priestor na potraviny, víno alebo iné citlivé predmety. Niektorí ľudia využívajú betónové pivnice aj ako herňu, cvičebňu alebo pracovňu, kde sa môžu venovať svojim koníčkom alebo podnikaniu.

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu pivnice už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie