Dvojkomorová betónová žumpa 14 m3

Dvojkomorová betónová žumpa s objemom 14 m3 (14 000 litrov) predstavuje optimálne riešenie pre náročnejšie podmienky, kde je potrebné zvládnuť veľké množstvo odpadovej vody s garantovanou efektivitou.

Kedy a prečo zvoliť objem 14 m3

Žumpa s impozantným objemom 14 000 litrov je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám rozsiahlejších obydlí, väčších komerčných priestorov alebo menších priemyselných podnikov. Robustná betónová konštrukcia zaisťuje, že nádrž odolá všetkým vonkajším vplyvom a poskytne dlhú životnosť, čo je kľúčové pre efektívnu investíciu.

Dvojkomorový systém optimalizuje proces čistenia odpadových vôd, zaisťuje vysoko účinné odstránenie nečistôt a chráni tak životné prostredie. Táto nádrž je navyše navrhnutá s ohľadom na jednoduchú údržbu a kontroly, čo zaisťuje hladkú a bezproblémovú prevádzku.

Investícia do dvojkomorovej betónovej nádrže s objemom 14 m3 je teda skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé, odolné a vysoko účinné riešenie na čistenie odpadových vôd.

Naše žumpy sú pevné

Nepriepustnosť a pevnosť nádrží potvrdzujú certifikáty PZH a CE, ktoré držíme. Naše žumpy vyvážame do celej Európskej únie.

dvojkomorova-betonova-nadrz-14m3
Dĺžka:3,90 m
Šírka:2,40 m
Výška:1,75 m
Montáž – ZADARMO
Dĺžka:4,50 m
Šírka:2,90 m
Výška:2,45 m
Cena (bez DPH) – 1 500 €

Akú veľkosť žumpy vybrať?

Na výpočet ideálnej veľkosti Vašej nádrže môžete využiť náš overený vzorec: V = S x O x i

  • V reprezentuje objem nádrže, ktorý potrebujete.
  • S značí spotrebu vody na osobu za deň. Môžete použiť buď štandardnú hodnotu 150L, alebo sa pozrieť na svoju historickú spotrebu a využiť túto hodnotu pre presnejší výsledok. Pre porovnanie, priemerná spotreba vody v domácnosti podľa STN normy je 88L na osobu a deň.
  • O je počet osôb žijúcich v domácnosti. Tento údaj by mal odrážať skutočný počet ľudí, ktorí ju budú pravidelne využívať.
  • i reprezentuje interval vývozu nádrže v dňoch. Optimálne hodnoty sa pohybujú v rozmedzí 14 až 30 dní, čo znamená, že by nádržka mala byť vyvezená približne raz za dva týždne až raz mesačne.

 

Pre zaistenie efektivity a ekonomickosti dopravy je dôležité vziať do úvahy aj objem fekálneho vozidla. Aby vozidlo nevozilo poloprázdny fekál, čo by viedlo k zbytočným nákladom, odporúčame navrhovať veľkosť nádrže tak, aby zodpovedala približne jednému alebo dvom objemom fekálneho vozidla.

S týmto vzorcom a pokynmi by ste mali byť schopní ľahko a efektívne určiť optimálnu veľkosť Vašej nádrže, a tým ušetriť nielen peniaze, ale aj problémy spojené s preplnenou nádržou alebo neefektívnou dopravou.

Ak nemáte istotu, aký objem nádrže je pre vašu domácnosť alebo firmu ideálny, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci Vám radi poskytnú profesionálne poradenstvo a pomôžu s výberom vhodnej veľkosti nádrže presne podľa vašich potrieb a špecifikácií.

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie