Jednokomorová betónová žumpa 3 m3

Žumpa s objemom 3 m3, predstavujúca 3 000 litrov, je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kompaktné, avšak o niečo kapacitnejšie riešenie na odvádzanie a čistenie odpadových vôd, či na zadržiavanie dažďovej vody. S touto veľkosťou nádrže získavate výhodu väčšieho objemu bez toho, aby ste museli venovať príliš veľa miesta na svojom pozemku.

Kedy zvoliť žumpu o objeme 3 m3

V prípade zadržiavania dažďovej vody je táto nádrž ideálna pre zavlažovanie stredne veľkej záhrady, alebo pre potreby domácnosti, kde je vyššia spotreba vody na zalievanie rastlín či trávnika. S kapacitou 3 000 litrov môžete akumulovať dostatočné množstvo vody, aby bolo možné preklenúť obdobie sucha, a tým ušetriť nielen vodu z vodovodu, ale aj vaše finančné prostriedky.

Zvolenie nádrže s objemom 3 m3 je tak ideálne pre tých, ktorí hľadajú vyvážený pomer medzi kapacitou, priestorovou nenáročnosťou a ekonomickou efektivitou. Či už potrebujete riešenie na odvádzanie odpadových vôd, alebo hľadáte spôsob, ako šetriť vodou a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia, táto nádrž vám ponúkne spoľahlivú a praktickú možnosť.

Naše žumpy sú pevné

Nepriepustnosť a pevnosť nádrží potvrdzujú certifikáty PZH a CE, ktoré držíme. Naše žumpy vyvážame do celej Európskej únie.

jednokomorova-betonova-nadrz-3m3
Dĺžka:3,00 m
Šírka:2,40 m
Výška:0,50 m
Montáž – ZADARMO
Dĺžka:3,50 m
Šírka:2,90 m
Výška:1,10 m
Cena (bez DPH) – 600 €

Výber správnej veľkosti žumpy

Výber veľkosti žumpy je kľúčovým momentom, ktorý ovplyvní pohodlie a efektivitu jej používania. Či už plánujete akumulovať dažďovú vodu pre zálievku záhrady alebo potrebujete riešenie pre odpadové vody, nasledujúce rady Vám pomôžu zorientovať sa a vybrať správne.

  • Máte záhradu a chcete využívať dažďovú vodu len na jej zálievku? Jímka s objemom 4 m³ by mala plne postačovať.
  • Chcete dažďovú vodu využívať nielen na zálievku záhrady, ale aj na splachovanie toalety? V tom prípade by ste mali zvoliť nádrž s objemom aspoň 5 m³.

 

Bude nádrž slúžiť ako žumpa?

  • Koľko ľudí bude žumpu pravidelne používať? Každá osoba približne vyprodukuje 90 litrov odpadových vôd denne.
  • Ako často plánujete odpadové vody z nádrže odstraňovať? Čím dlhší interval, tým väčšiu nádrž budete potrebovať.

 

  • Vzorec na výpočet je jednoduchý: Objem nádrže = počet osôb * priemerná produkcia odpadových vôd na osobu * interval vyváženia.
  • Pre domácnosť s tromi členmi, ktorá plánuje vyprázdňovať žumpu raz za mesiac, by výpočet vyzeral nasledovne: 3 osoby * 90 litrov/deň * 30 dní = 8,1 m³. V tomto prípade odporúčame zvoliť nádržku s objemom aspoň 9 m³, aby bola zaistená dostatočná rezerva.

 

Prispôsobte si veľkosť nádrže svojim potrebám a nezabudnite zohľadniť aj budúce potreby. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom správnej veľkosti nádrže alebo máte akékoľvek iné otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a zodpovedať všetky vaše otázky. Spoločne nájdeme ideálne riešenie práve pre vás!

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie