Viackomorová betónová žumpa 12 m3 (6+6 m3)

Táto viackomorová betónová žumpa s obdivuhodným objemom 12 m³, čo predstavuje 12 000 litrov, v sebe spája dve šesťkubíkové nádrže. Každá komora je rovnako veľká, čím zaisťuje vyváženú a efektívnu prácu celého systému. Betónový materiál poskytuje nádrži pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť, čo je zárukou spoľahlivého fungovania.

Kedy a prečo zvoliť objem 12 m3

Pokiaľ je vaším cieľom nájsť riešenie pre spracovanie odpadových vôd vo väčších objektoch, kde je potrebné zvládnuť vysoký objem odpadu, potom je viackomorová nádrž s objemom 12 m³ tou pravou voľbou. Dve identické komory po 6 m³ umožňujú efektívnu separáciu a čistenie odpadových vôd, pričom zaisťujú stabilné a dlhodobé fungovanie celého systému. Táto nádrž je skvelou investíciou pre tých, ktorí hľadajú spojenie výkonnosti a odolnosti.

Naše žumpy sú pevné

Nepriepustnosť a pevnosť nádrží potvrdzujú certifikáty PZH a CE, ktoré držíme. Naše žumpy vyvážame do celej Európskej únie.

Nádrže spojené vedľa seba 6+6 m3

Obe šesťkubíkové komory sú umiestnené vedľa seba, čo zaisťuje hladký prietok a účinné spracovanie odpadových vôd. Toto usporiadanie umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu, zatiaľ čo robustná betónová konštrukcia zaisťuje, že celý systém bude odolný a dlho vydrží. Jímka je tak navrhnutá pre optimálny výkon a dlhodobú životnosť.

Dĺžka:4,00 m
Šírka:2,50 m
Výška:1,50 m
Montáž – ZADARMO
Cena (bez DPH) – 1 400 €
betonove-nadrze-spojene-vedla-seba-6-a-6m3

Nádrže skladané na seba 6+6 m3

Pre tých, ktorí potrebujú maximalizovať využitie dostupného priestoru, je možné komory usporiadať vertikálne, jednu nad druhú. Aj pri tomto usporiadaní zostáva efektivita systému zachovaná, zatiaľ čo nádrž zaberá menej priestoru. Betónová konštrukcia zostáva pevná a odolná, čo zaisťuje dlhú životnosť celého systému.

Dĺžka:2,50 m
Šírka:2,00 m
Výška:3,00 m
Montáž a doprava – ZADARMO
Cena (bez DPH) – 1 300 €
6-a-6m3-betonove-nadrze-skladane-na-seba

Akú veľkú žumpu vybrať?

Určenie ideálnej veľkosti žumpy je kľúčové pre jej efektívne využitie. Použite vzorec V = S x O x i na výpočet potrebného objemu.

  • V: Objem nádrže
  • S: Denná spotreba vody na osobu (štandard 150L, alebo vaše historické dáta)
  • O: Počet osôb v domácnosti
  • i: Interval vývozu v dňoch (optimálne 14-30)

 

Nezabudnite prispôsobiť veľkosť nádrže objemu fekálneho vozidla, aby bola doprava efektívna a ekonomická.

Pokiaľ potrebujete pomoc pri výbere vhodnej veľkosti nádrže – kontaktujte nás! Naši experti sú tu, aby vám pomohli ušetriť peniaze a predísť problémom.

 

Často kladené otázky

Rozmery viackomorovej betónovej žumpy 12 m³, keď sú nádrže spojené vedľa seba, sú: dĺžka 4,00 m, šírka 2,50 m, výška 1,50 m. Pri nádržiach skladaných na seba sú rozmery: dĺžka 2,50 m, šírka 2,00 m, výška 3,00 m. Tieto rozmery zabezpečujú správne usadenie a bezpečnú inštaláciu žumpy na danom mieste.

 

Cena viackomorovej betónovej žumpy s objemom 12 m³, keď sú nádrže spojené vedľa seba, je 1 400 € bez DPH. Pri nádržiach skladaných na seba je cena 1 300 € bez DPH. V cene je zahrnutá aj montáž, ktorá je poskytovaná zadarmo. Táto cena zahŕňa kvalitnú betónovú konštrukciu s certifikátmi PZH a CE, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť nádrže.

 

Montáž viackomorovej betónovej žumpy 12 m³ je zahrnutá v cene a je poskytovaná zadarmo. Proces zahŕňa dopravu nádrže na miesto inštalácie a jej správne usadenie. Naši odborníci zabezpečia, aby žumpa bola bezpečne a správne nainštalovaná, čo zaručuje jej dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť.

 

Objednať viackomorovú betónovú žumpu s objemom 12 m³ je jednoduché. Stačí navštíviť našu webovú stránku a vyplniť objednávkový formulár. Ak potrebujete poradiť s výberom alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a zodpovedať všetky vaše otázky, aby ste našli ideálne riešenie pre vaše potreby.

 

Interval vyprázdňovania viackomorovej betónovej žumpy 12 m³ závisí od počtu osôb, ktoré ju používajú, a od objemu produkovaných odpadových vôd. Pre domácnosť s piatimi členmi sa odporúča vyprázdňovanie približne raz za mesiac. Presný interval však môže byť prispôsobený podľa konkrétnych potrieb a spotreby vody.

 

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie