Betonové septiky – Banská Štiavnica

Žijete a hľadáte v oblasti Banská Štiavnica spoločnosť, ktorá ponúka vysoko kvalitné betónové septiky a navyše poskytuje prepravné a montážne služby?
PABLOX sú profesionáli, ktoré hľadáte!

Žijete vo veľkom meste, ako je Banská Štiavnica? Alebo v malom meste neďaleko v SR? Objednali ste si malú nádrž alebo veľký viacejkomorový septik?

Nezáleží na mieste ani na veľkosti objednávky, doručíme každému nádrž podľa výberu maximálne do 4 pracovných dní od zadania objednávky!

Až k vám domov, pred váš domov, závod alebo farmu. Nádrž nielen dopravíme, ale z auta aj zložíme. Inštaláciu zabezpečujeme pre všetky objednávky úplne zadarmo.

Ako priamy výrobca poskytujeme na každú nádrž predĺženú päťročnú záruku. Môžete si tak byť istí, že vám v prípade nepredvídaného zlyhania vždy pomôžeme.

Žumpa alebo septik – presne podľa vašich potrieb

Pre každú domácnosť alebo objekt žumpa alebo septik presne na mieru potrebám. Ponuka PABLOX zahŕňa všetky základné rozmery betónových nádrží a umožňuje ich skladbu pre komplexné čistiace systémy.

Základom našej ponuky sú jednokomorové žumpy rôznych veľkostí:

  • žumpy s kapacitou niekoľkých litrov sú ideálnou voľbou pre malé domácnosti alebo rekreačné objekty.
  • žumpy s mierne väčšou kapacitou od 8 do 10 m3 sú najlepším riešením pre domácnosti obývané 4-5 ľuďmi.
  • máte možnosť vypúšťať časť vody z nádrže do pôdy pomocou drenáže? Odporúčame zvoliť dvojkomorový septik, ktoré vám umožnia znížiť poplatky za vodné a stočné.
  • pre väčšie domácnosti alebo firmy, odporúčame nainštalovať viackomorový septik, skladajúci sa z niekoľkých spojených betónových nádrží.

Prečo stojí za to využiť služby PABLOX Banská Štiavnica

Prečo zvoliť práve PABLOX?

Možno, že pre oblasť Banská Štiavnica nie sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka výrobu, prepravu a montáž betónových nádrží.

Sa PABLOX si však môžete byť istí, že dostanete spoľahlivú nepriepustnou nádrž, ktorá vám bude slúžiť veľa dlhých rokov. Kto by chcel riešiť problémy s netesniacou nádržou!

Naše žumpy a septiky sú vyrobené z betónu C30/37 a rebrované ocele. Chránime je zvnútra pomocou tesniacej hmoty a zmesi asfaltového kaučuku. Naše nádrže sa vyznačujú vynikajúcimi vodotesnými parametrami. Ich kvalita je potvrdená radom certifikátov a osvedčení.

Využite našich služieb. Obslúžili sme už vyše 30 000 zákazníkov.