Viackomorová betónová žumpa 19 m3 (10+9 m3)

Našim cieľom je vždy ponúkať najlepšie možné riešenia pre odpadové vody, as tým prichádza viackomorová betónová žumpa s objemom 19 m³, konkrétne s rozložením 10 m³ a 9 m³. Táto robustná a odolná nádrž s celkovou kapacitou 19 000 litrov zaisťuje, že vaše odpadové vody budú efektívne spracované a vyčistené.

Kedy a prečo zvoliť objem 19 m3

Táto varianta nádrže sa hodí pre prostredie, kde je potrebné spracovať veľké množstvo odpadovej vody, ale zároveň je požiadavka na optimalizáciu priestoru. Je ideálny pre veľké domácnosti, malé podniky alebo objekty s vysokými nárokmi na kapacitu a efektivitu spracovania odpadových vôd.

Naše žumpy sú pevné

Nepriepustnosť a pevnosť nádrží potvrdzujú certifikáty PZH a CE, ktoré držíme. Naše žumpy vyvážame do celej Európskej únie.

Nádrže skladané na seba 10+9 m3

Vertikálna konfigurácia s komorami s objemom 10 m³ a 9 m³ je perfektná pre lokality s obmedzeným priestorom, pričom stále poskytuje vysokú kapacitu na spracovanie odpadových vôd. Táto varianta zaisťuje, že každý liter priestoru je využitý efektívne, čo je kľúčom k udržateľnosti a efektivite.

Dĺžka:3,00 m
Šírka:2,40 m
Výška:3,25 m
Montáž – ZADARMO
Cena (bez DPH) – 2 050 €
10-a-9m3-betonove-nadrze-skladane-na-seba

Akú veľkú žumpu vybrať?

Určenie ideálnej veľkosti žumpy je kľúčové pre jej efektívne využitie. Použite vzorec V = S x O x i na výpočet potrebného objemu.

  • V: Objem nádrže
  • S: Denná spotreba vody na osobu (štandard 150L, alebo vaše historické dáta)
  • O: Počet osôb v domácnosti
  • i: Interval vývozu v dňoch (optimálne 14-30)

 

Nezabudnite prispôsobiť veľkosť nádrže objemu fekálneho vozidla, aby bola doprava efektívna a ekonomická.

Pokiaľ potrebujete pomoc pri výbere vhodnej veľkosti nádrže – kontaktujte nás! Naši experti sú tu, aby vám pomohli ušetriť peniaze a predísť problémom.

 

Často kladené otázky

Viackomorová betónová žumpa 19 m³ má nasledujúce rozmery: dĺžka 3,00 m, šírka 2,40 m a výška 3,25 m. Cena tejto žumpy bez DPH je 2 050 €. Táto nádrž je skladaná na seba, čo je vhodné pre lokality s obmedzeným priestorom, pričom stále poskytuje vysokú kapacitu na spracovanie odpadových vôd. Montáž je poskytovaná zadarmo, čo ešte viac zvyšuje jej hodnotu pre zákazníkov.

 

Naše viackomorové betónové žumpy majú certifikáty PZH a CE, ktoré potvrdzujú ich pevnosť, nepriepustnosť a celkovú kvalitu. Tieto certifikáty zaručujú, že naše nádrže sú vhodné pre dlhodobé a bezpečné používanie, a zároveň spĺňajú prísne európske normy.

Montáž viackomorovej betónovej žumpy je zahrnutá v cene a prebieha bezplatne. Profesionálni technici zabezpečia správnu inštaláciu nádrže podľa požiadaviek miesta. Proces zahŕňa prípravu terénu, umiestnenie nádrže a pripojenie k odpadovému systému. Bezplatná montáž zaručuje, že žumpa bude správne nainštalovaná a pripravená na použitie.

 

Optimalizácia veľkosti žumpy vzhľadom na kapacitu fekálneho vozidla je kľúčová pre efektívnu a ekonomickú dopravu odpadových vôd. Prispôsobením veľkosti žumpy kapacite vozidla minimalizujete počet vývozov a náklady na prepravu. To zaručuje, že odvoz odpadových vôd bude prebiehať bez problémov a s maximálnou efektivitou.

 

Pre dlhodobú údržbu a životnosť betónovej žumpy je dôležité pravidelné čistenie a kontrola stavu nádrže. Odporúča sa vykonávať pravidelný vývoz odpadových vôd a kontrolovať nepriepustnosť a pevnosť nádrže. Certifikované nádrže od spoločnosti PABLOX, ako je napríklad viackomorová žumpa 19 m³, zaručujú vysokú kvalitu a odolnosť, čo minimalizuje potrebu častých opráv a údržby.

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie