O firme

PABLOX – výrobca betónových nádrží

PABLOX je výrobcom betónových septikov, ktorý pôsobí na trhu nepretržite od januára 2000. Za viac ako 20 rokov činnosti sme získali povesť spoľahlivého dodávateľa betónových septikov a získali sme rad spokojných zákazníkov. Môžeme sa pochváliť stovkami dokončených objednávok nielen v SR, ale aj v ďalších krajinách Európskej únie. Sme certifikovaným výrobcom a vývozcom pre celú EÚ.

Ako skúseného a spoľahlivého výrobcu betónových žúmp nás charakterizuje:

  • moderné technológie vo výrobe
  • kvalifikovaný personál,
  • dlhá história na stavebnom trhu
  • spoľahlivá logistika

 

Našim zákazníkom ponúkame inovatívne technológie, európske a globálne kompetentné služby a profesionálnu podporu v každej fáze objednávky – to všetko čaká na zákazníkov PABLOX.

Výrobca certifikovaných betónových nádrží s 20-ročnou tradíciou

Nákup certifikované betónové nádrže znamená istotu kvalitného výrobku a bezproblémového stavebného konania (v prípade septikov a ČOV).

Ako výrobca betónových nádrží s mnohoročnými skúsenosťami sme schopní zabezpečiť súlad našich výrobkov so všetkými aktuálnymi zákonnými požiadavkami a predpismi.

Naše rokovania s klientmi je jasné a transparentné. Naši špecialisti vám poradia v každom ohľade vrátane reálneho odhadu nákladov. Ponúkame výrobky vysokej kvality, dopravu za dostupné ceny, poskytujeme poradenstvo pri výbere optimálneho riešenia aj bezplatnú inštaláciu.