Lokality

Dodávka žúmp, septikov a nádrží po celej SR

Bude to základná betónová žumpa alebo komplexné riešenie septiku? Nič pre nás nie je problém. Všetok tovar vám dovezieme do 3 dní od Vašej objednávky. Ako priamy výrobca máme všetko skladom. S našim vlastným autoparkom zabezpečujeme flexibilné a cenovo dostupnú dopravu do všetkých regiónov SR.

Doprava kamkoľvek po SR
do 3 dní od 200 EUR

Sme jednotka na trhu s betónovými nádržami. Vyrábame betónové žumpy a septiky už viac ako 20 rokov. Za tú dobu sme vyladili naše služby k dokonalosti. S kúpou akéhokoľvek nášho produktu sa vám automaticky dostane dopravy na miesto určenia aj s vlastnou montážou!

Ako sa k vám jímka premiestni? U nás ju naložíme na jeden z vozov nášho širokého vozového parku, ktorý sa skladá zo značiek Volvo či HDS. Vodič vám ju v okamihu dopraví, pomocou špeciálneho hydraulického žeriavu zloží, aby vám ju náš vždy precízny tím montérov sprevádzkoval.

Kamkoľvek po SR vám žumpu dovezieme behom 3 dní za tie najlepšie ceny na Slovensku. Pozrite sa na detailný cenník našej dopravy:

dodávka betónovej žumpy

Prečo sú naše žumpy lacné

Nevedieme poplatky, ani drahé pomocné služby! Na dopravu septiku či žumpy musíte nutne pripočítať aj náklady na jej inštaláciu. Montáž zahŕňa nielen usadenie, ale aj utesnenie, špeciálne nepriepustný náter a upevnenie veka. To všetko u nás úplne zadarmo v cene nádrže!

 

Kam s nádržkou? S výberom vhodného miesta pomôžeme!

Pri objednávaní si starostlivo premyslite, kam hodláte septik alebo žumpu umiestniť. Najlepšie by sa malo jednať o rovinaté miesto s ľahkou pôdou. Dôležitá je aj dobrá dostupnosť. Myslite na to, že jímku bude premiestňovať autožeriav!

V rámci nachystanie pozemku na montáž sa musí pripraviť výkop, do ktorého sa betónová žumpa zapustí. Jeho rozmery by mali čítať o cca 30 cm viac ako rozmery samotnej nádrže. Dno odporúčame vyrovnať a zaplniť vrstvou aspoň 10 cm hrubého štrku.

Potrebujete poradiť? Neváhajte sa na nás neváhajte obrátiť:

Žumpy a septiky pro celé Slovensko

Slovensko obsluhujeme 20 autami. Ceny dopravy štartujú už na 200 EUR. Kam zamierime s vašou nádržou?

Výhodné ceny, vlastná doprava a montáž zadarmo. To sú betónové žumpy PABLOX!