Betonové septiky – Brezno

Žijete a hľadáte v oblasti Brezno spoločnosť, ktorá ponúka vysoko kvalitné betónové septiky a navyše poskytuje prepravné a montážne služby?
PABLOX sú profesionáli, ktoré hľadáte!

Žijete vo veľkom meste, ako je Brezno? Alebo v malom meste neďaleko v SR? Objednali ste si malú nádrž alebo veľký viacejkomorový septik?

Nezáleží na mieste ani na veľkosti objednávky, doručíme každému nádrž podľa výberu maximálne do 4 pracovných dní od zadania objednávky!

Až k vám domov, pred váš domov, závod alebo farmu. Nádrž nielen dopravíme, ale z auta aj zložíme. Inštaláciu zabezpečujeme pre všetky objednávky úplne zadarmo.

Ako priamy výrobca poskytujeme na každú nádrž predĺženú päťročnú záruku. Môžete si tak byť istí, že vám v prípade nepredvídaného zlyhania vždy pomôžeme.

Žumpa alebo septik – presne podľa vašich potrieb

Pre každú domácnosť alebo objekt žumpa alebo septik presne na mieru potrebám. Ponuka PABLOX zahŕňa všetky základné rozmery betónových nádrží a umožňuje ich skladbu pre komplexné čistiace systémy.

Základom našej ponuky sú jednokomorové žumpy rôznych veľkostí:

  • žumpy s kapacitou niekoľkých litrov sú ideálnou voľbou pre malé domácnosti alebo rekreačné objekty.
  • žumpy s mierne väčšou kapacitou od 8 do 10 m3 sú najlepším riešením pre domácnosti obývané 4-5 ľuďmi.
  • máte možnosť vypúšťať časť vody z nádrže do pôdy pomocou drenáže? Odporúčame zvoliť dvojkomorový septik, ktoré vám umožnia znížiť poplatky za vodné a stočné.
  • pre väčšie domácnosti alebo firmy, odporúčame nainštalovať viackomorový septik, skladajúci sa z niekoľkých spojených betónových nádrží.

Prečo stojí za to využiť služby PABLOX Brezno

Prečo zvoliť práve PABLOX?

Možno, že pre oblasť Brezno nie sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka výrobu, prepravu a montáž betónových nádrží.

Sa PABLOX si však môžete byť istí, že dostanete spoľahlivú nepriepustnou nádrž, ktorá vám bude slúžiť veľa dlhých rokov. Kto by chcel riešiť problémy s netesniacou nádržou!

Naše žumpy a septiky sú vyrobené z betónu C30/37 a rebrované ocele. Chránime je zvnútra pomocou tesniacej hmoty a zmesi asfaltového kaučuku. Naše nádrže sa vyznačujú vynikajúcimi vodotesnými parametrami. Ich kvalita je potvrdená radom certifikátov a osvedčení.

Využite našich služieb. Obslúžili sme už vyše 30 000 zákazníkov.