Jednokomorová betónová žumpa 12 m3 – stredná

Jednokomorová betónová žumpa s objemom 12 m³ je robustné a odolné riešenie pre správu a akumuláciu vody. Vďaka svojej vysokej kapacite a pevnej konštrukcii z betónu je táto nádrž ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dlhodobo spoľahlivé a efektívne riešenie.

Kedy zvoliť strednú žumpu o objeme 12 m3

Využitie tejto nádrže je pomerne univerzálne. Hodí sa ako pre odvod odpadových vôd z rodinných domov, tak aj pre menšie priemyselné objekty. Jej objem 12 m³ zaisťuje dostatočnú kapacitu aj pre väčšie domácnosti, pričom betónová konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Pre tých, ktorí chcú využívať dažďovú vodu na zavlažovanie záhrady alebo na iné účely, predstavuje táto nádrž aj výbornú voľbu. Veľký objem umožňuje akumuláciu väčšieho množstva dažďovej vody, ktorú možno potom efektívne využiť v obdobiach sucha.

Jednokomorová betónová nádržka s objemom 12 m³ je spoľahlivá, odolná a univerzálne využiteľná, čo ju robí vhodnou voľbou pre široké spektrum aplikácií.

Naše žumpy sú pevné

Nepriepustnosť a pevnosť nádrží potvrdzujú certifikáty PZH a CE, ktoré držíme. Naše žumpy vyvážame do celej Európskej únie.

stredna-jednokomorova-betonova-nadrz-12m3
Dĺžka:3,40 m
Šírka:2,40 m
Výška:1,75 m
Montáž – ZADARMO
Dĺžka:3,90 m
Šírka:2,90 m
Výška:2,30 m
Cena (bez DPH) – 1 250 €

Výber správnej veľkosti žumpy

Výber veľkosti žumpy je kľúčovým momentom, ktorý ovplyvní pohodlie a efektivitu jej používania. Či už plánujete akumulovať dažďovú vodu pre zálievku záhrady alebo potrebujete riešenie pre odpadové vody, nasledujúce rady Vám pomôžu zorientovať sa a vybrať správne.

  • Máte záhradu a chcete využívať dažďovú vodu len na jej zálievku? Jímka s objemom 4 m³ by mala plne postačovať.
  • Chcete dažďovú vodu využívať nielen na zálievku záhrady, ale aj na splachovanie toalety? V tom prípade by ste mali zvoliť nádrž s objemom aspoň 5 m³.

 

Bude nádrž slúžiť ako žumpa?

  • Koľko ľudí bude žumpu pravidelne používať? Každá osoba približne vyprodukuje 90 litrov odpadových vôd denne.
  • Ako často plánujete odpadové vody z nádrže odstraňovať? Čím dlhší interval, tým väčšiu nádrž budete potrebovať.

 

  • Vzorec na výpočet je jednoduchý: Objem nádrže = počet osôb * priemerná produkcia odpadových vôd na osobu * interval vyváženia.
  • Pre domácnosť s tromi členmi, ktorá plánuje vyprázdňovať žumpu raz za mesiac, by výpočet vyzeral nasledovne: 3 osoby * 90 litrov/deň * 30 dní = 8,1 m³. V tomto prípade odporúčame zvoliť nádržku s objemom aspoň 9 m³, aby bola zaistená dostatočná rezerva.

 

Prispôsobte si veľkosť nádrže svojim potrebám a nezabudnite zohľadniť aj budúce potreby. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom správnej veľkosti nádrže alebo máte akékoľvek iné otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a zodpovedať všetky vaše otázky. Spoločne nájdeme ideálne riešenie práve pre vás!

 

Často kladené otázky

Jednokomorová betónová žumpa s objemom 12 m³ je ideálna na akumuláciu dažďovej vody vďaka svojej veľkej kapacite. Táto nádrž umožňuje zachytiť a uskladniť väčšie množstvo dažďovej vody, ktorú môžete využiť na zavlažovanie záhrady alebo iné účely počas suchých období. Robustná betónová konštrukcia zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť.

 

Cena jednokomorovej betónovej žumpy s objemom 12 m³ je 1 250 € bez DPH. V cene je zahrnutá aj montáž, ktorá je poskytovaná zadarmo. Táto cena zahŕňa kvalitnú a odolnú betónovú konštrukciu s certifikátmi PZH a CE, čo zabezpečuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť nádrže.

Stredná betónová žumpa s objemom 12 m³ má tieto rozmery: dĺžka 3,40 m, šírka 2,40 m, výška 1,75 m. Pre inštaláciu je potrebné vykopať výkop s rozmermi: dĺžka 3,90 m, šírka 2,90 m, výška 2,30 m. Tieto rozmery zaručujú správne usadenie a bezpečnú inštaláciu žumpy.

 

Nepriepustnosť a pevnosť našich betónových žúmp sú potvrdené certifikátmi PZH a CE. Tieto certifikáty garantujú, že žumpy sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú všetky potrebné normy. Naše žumpy sú tiež testované na odolnosť voči vonkajším vplyvom, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť.

 

Objednať jednokomorovú betónovú žumpu s objemom 12 m³ je jednoduché. Stačí navštíviť našu webovú stránku a vyplniť objednávkový formulár. Ak potrebujete poradiť s výberom alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a zodpovedať všetky vaše otázky, aby ste našli ideálne riešenie pre vaše potreby.

 

Kontaktujte nás

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

vedúci predaja PABLOX

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom poradíme.

Vedúci predaja

Honza Martin

S nádržami už 10 rokov. Je to môj denný chleba. Zavolajte a poradím.

Hľadáte dodávateľa kvalitných betónových žúmp?

Predávajte žumpy, septiky alebo nádrže pod vlastnou značkou.

Naše služby

Výroba nádrží

vodostavebný betón
B25 – min. trieda betónu
vibrovaný
20 dní starený
železobetón – oceľ 8 ø až 14 ø

Doprava

doprava do 3 dní
kamkoľvek po SR
vlastné autoflotilou
už od 4 500 Sk
montáž ZADARMO

Zákaznícky servis

odborná konzultácia
plná dokumentácia
certifikáty o nepriepustnosti
nadštandardná záruka
5 ROKOV

Dokumentácia na stiahnutie