Betónové septiky

Ponuka SEPTIC zahŕňa široký výber septikov pre investorov s rôznymi potrebami. Pre individuálne i obchodných klientov dodávame jednokomorové betónové žumpy s kapacitou 4 až 12 m3, dvojkomorové s kapacitou 7 až 12 m3, ako aj viackomorové, skladajúci sa z niekoľkých jednokomorových septikov zapojených do série. Stojí za to dodať, že naše výrobky možno tiež použiť ako betónové nádrže na dažďovú vodu, kaly alebo močovku.

Všetky typ septikov sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov: betónové a liatinové výstuže B20 a B40. Nádrže sú zvnútra chránené tesniacou hmotou a zmesou asfaltového kaučuku. Naše osvedčenia a certifikáty znamenajú, že naše výrobky môžu byť predávané v celej Európskej únii.

Betónové septiky s priechody

Pri výrobe našich betónových septikov v nich vytvárame nepriedušný priechod. Vďaka jeho použitie môžete ľahko a rýchlo pripojiť septik ku kanalizačnej sieti domu pomocou PVC potrubia a kompresného pásma. Vďaka tomu nebudete potrebovať inštalatéra.

Príslušenstvo pre septiky

Naša ponuka tiež zahŕňa široký výber ďalšieho vybavenia pre septiky, ako sú:

  • veko na nádrž – 16 cm dvojitá železobetónová doska
  • veko na nádrž – 20 cm trojitá železobetónová doska

Betónové dosky sú ideálne pre všetky typy príjazdových ciest – napríklad pre parkovanie alebo garáž. Dvojito zosilnené septické rampy chrániaci septik sa odporúčajú pre osobné automobily s bodovým tlakom nepresahujúcim 3,5 t a v trojité zosilnené dosky pre nákladné vozidlá do 10 ton. Panely možno taktiež použiť pre krby 0,5-1 m resp 1,5-2,5 m.

Ďalej ponúkame:

  • liatinové poklopy
  • liatinová veka
  • betónové krby
  • senzory naplnenia

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte prosím nášho zástupcu. Klientom poskytujeme odborné poradenstvo ohľadom výberu nádrže už vo fáze nezáväzného dopytu.

Na všetky septiky poskytujeme 5-ročnú záruku!